Księgowość

Osoby, które decydują się otworzyć własną firmę, muszą zmierzyć się z wieloma problemami organizacyjnymi. Na pierwszy plan wysuwają się takie kluczowe kwestie, jak przygotowanie oferty dla potencjalnych klientów, zbadanie rynku, organizacja miejsca do prowadzenia działalności czy pozyskanie klientów.

W każdej firmie, również jednoosobowej, księgowość odgrywa ważną rolę. Jesteśmy po to, aby mikroprzedsiębiorcy nie zaprzątali sobie głowy sprawami papierkowymi, nie tylko na początku drogi, ale również później, gdy rozwijają oni swój biznes.

Oferujemy pełne wsparcie przy rejestracji firmy w ZUS i Urzędzie Skarbowym, co miesiąc sporządzimy wszelkiego rodzaju deklaracje, poprowadzimy książkę przychodów i rozchodów oraz ewidencję VAT, a gdy zdecydujecie się Państwo zatrudnić pracownika, przygotujemy wszelkie potrzebne do tego celu dokumenty i złożymy je w urzędach. Zajmiemy się również umowami o pracę, umowami cywilnoprawnymi oraz umowami o współpracy. Korzystając z naszych usług, zyskujecie Państwo ważnego partnera, który będzie służył wsparciem w rozwoju Państwa działalności.

Kontakt

Adres

Ossowska 96/1,
05-220 Zielonka

telefon